• Napędy do drzwi przesuwnych

  Napędy do drzwi przesuwnych

 • Automaty do drzwi rozwiernych

  Automaty do drzwi rozwiernych

 • System escomatic

  System escomatic

 • Napędy do drzwi przesuwnych

  Napędy do drzwi przesuwnych

Automaty do drzwi rozwiernych

 

Napędy escomatic do drzwi rozwiernych to doskonałe rozwiązanie w miejscach, gdzie automatyczne otwieranie drzwi może ułatwić życie i pracę: w szpitalach, urzędach publicznych, restauracjach oraz wszędzie tam, gdzie trzeba zlikwidować utrudnienia komunikacyjne dla osób niepełnosprawnych. W firmach i instytucjach, w których należy zapewnić swobodny, ale jednocześnie podlegający kontroli przepływ ludzi pomiędzy pomieszczeniami. Wreszcie wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na napędy przesuwane a trzeba zautomatyzować otwieranie/zamykanie drzwi w istniejących ciągach komunikacyjnych. Tak szeroki jest zakres zastosowań napędów escomatic. Dodatkową zaletą jest łatwość montażu która niewiele różni się od instalacji typowego samozamykacza. 

Napędy escomatic do drzwi rozwiernych są elektrohydraulicznymi urządzeniami zaprojektowanymi specjalnie do wykorzystania w trudnych warunkach eksploatacyjnych. Mogą być montowane zarówno po stronie otwieranej jak i zamykanej drzwi (odpowiednio ramiona w systemie PULL i PUSH). Charakteryzują się cichą pracą w trakcie otwierania oraz zupełnie bezgłośnym utrzymywaniem drzwi w pozycji otwartej (możliwe jest trwałe zatrzymanie w pozycji otwartej przy pomocy przełącznika programowego).

Napędy do drzwi przesuwnych

Napędy do drzwi przesuwnych

 Napędy do drzwi przesuwnych escomatic EMSL (EscoMatic SLiding) oraz EMSL-T (EscoMatic SLiding Telescopic) skonstruowane zostały przy wykorzystaniu wieloletnich doświadczeń użytkowych. 

Czytaj dalej

Automaty do drzwi rozwiernych

Automaty do drzwi rozwiernych

Napędy escomatic do drzwi rozwiernych to doskonałe rozwiązanie w miejscach, gdzie automatyczne otwieranie drzwi może ułatwić życie. Dodatkową zaletą jest łatwość montażu która niewiele różni się od instalacji typowego samozamykacza. 

Czytaj dalej

Napędy escomatic EVO

Napędy escomatic EVO

Dzięki zastosowaniu 3 elementowego rozwiązania (aluminiowy profil nośny oraz profil jezdny z przekładką z EPDM) uzyskano ultra-cichy układ jezdny. Pokrywa w różnych wersjach wykończenia posiada specjalne dźwignie do rewizji.

Czytaj dalej


Biuro i magazyn

esco Polska Sp. z o.o.
Ul. Rzeczna 10
03-794 Warszawa
tel: 22 679 25 22 | fax: 22 678 56 67
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Firma z grupy Ascalon