SLIDEart TS

System okuć do drzwi uchylno przesuwnych produkowany przez cieszącą się uznaniem na rynku okuć firmę SAVIO został specjalnie stworzony do zastosowań w profilach aluminiowych. Okucia zostały zaprojektowane od podstaw z wykorzystaniem wiedzy technicznej i wieloletniego doświadczenia inżynierskiego z jednoczesną włoską dbałością o szczegóły estetyczne.

 

Swoboda w projektowaniu

Prześwit 133 mm eliminuje kolizje z innymi elementami takimi jak klamki, czy zawiasy sąsiedniego skrzydła.   

 

Estetyka na zamówienie

Aby zapewnić możliwość dopasowania okucia do każdego wnętrza, wszystkie widoczne elementy systemu SLIDEart TS można lakierować w dowolnym kolorze 

  

Doskonała jakość

Dzięki wykorzystaniu specjalnie zaprojektowanych profili jezdnych SLIDEart TS gwarantuje komfort użytkowania zapewniając jednocześnie doskonałą szczelność, bezpieczeństwo i niezawodność.

Rozmiar XXL

System SLIDEart TS jako jeden z niewielu na rynku umożliwia zastosowanie skrzydeł o maksymalnej szerokości 1700 mm i wysokości 2700mm. Dzięki dodatkowym wzmocnieniom waga skrzydła może dochodzić aż do 150 kg. 

 

Płynność przesuwu

Jednym z głównych założeń dla działu projektowego okuć SLIDEart TS było zapewnienie płynności i lekkości przesuwu.Aby zrealizować to zadanie do produkcji elementów systemu jezdnego użyto specjalnie wyselekcjonowanych materiałów.

  

Zabezpieczenia antykorozyjne

Użyte do konstrukcji systemu SLIDEart TS materiały - stal nierdzewna, stopy aluminium oraz specjalnie wytłaczane polimery gwarantują wysoką odporność na korozję i dużą trwałość. 

System okuć SLIDEart TS dostępny jest bezpośrednio z magazynu esco Polska w Warszawie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Biuro i magazyn

esco Polska Sp. z o.o.
Ul. Rzeczna 10
03-794 Warszawa
tel: 22 679 25 22 | fax: 22 678 56 67
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Firma z grupy Ascalon