• Ściany żaluzjowe

    Ściany żaluzjowe

  • Nawiewniki okienne

    Nawiewniki okienne

  • Kraty wentylacyjne

    Kraty wentylacyjne

Kraty wentylacyjne

Dostępna w esco Polska szeroka gama krat wentylacyjnych o różnych kształtach i dowolnych wymiarach oraz kolorach pozwala na zastosowanie tych wyrobów praktycznie we wszystkich aplikacjach. Półprodukty dostarczane są przez znaną i cenioną na rynkach europejskich belgijską firmę DUCO. Gotowe kraty w większości wykonywane są w Polsce z uwzględnieniem najwyższych standardów jakościowych, co pozwoliło to skrócić terminy dostaw do minimum. Każda krata wykonywana jest na wymiar i kolor określony przez klienta (brak wymiarów i kolorów standardowych).

Do Państwa dyspozycji oddajemy katalog krat wentylacyjnych. W przypadku zainteresowania dodatkowymi informacjami, prosimy o kontakt, z chęcią udzielimy wyczerpujących informacji. Dysponujemy również bibliotekami rysunków CAD do wykorzystania w Państwa projektach.

Kraty wentylacyjne

Kraty wentylacyjne

Dostępna w esco Polska szeroka gama krat wentylacyjnych o różnych kształtach i dowolnych wymiarach oraz kolorach pozwala na zastosowanie tych wyrobów praktycznie we wszystkich aplikacjach. 

Czytaj więcej

Żaluzje elewacyjne

Żaluzje elewacyjne

Ściany lamelowe są nowoczesnym uzupełnieniem elewacji budynku. Mogą pełnić funkcje: dekoracyjną, maskującą urządzenia techniczne (czerpnie i wyrzutnie powietrza, klimatyzatory itp.), ochronną, wentylacyjną.

Czytaj więcej

Nawiewniki okienne

Nawiewniki okienne

Szeroki asortyment nawiewników okiennych dostępny w naszym katalogu pozwala spełnić najwyższe standardy dotyczące izolacyjności cieplnej, akustycznej i przepływu powietrza.

Czytaj więcej


Biuro i magazyn

esco Polska Sp. z o.o.
Ul. Rzeczna 10
03-794 Warszawa
tel: 22 679 25 22 | fax: 22 678 56 67
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Firma z grupy Ascalon